PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32388}

Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2

Once Upon a Time in Mexico
6,2 69 971
ocen
6,2 10 1 69971
4,8 13
ocen krytyków
Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2
powrót do forum filmu Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2

8/10

ocenił(a) film na 8

Zdecydowanie lepszy od części pierwszej. Niezwykle barwny, kolorowy, kiczowaty... jednak tym razem w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Takiej mieszanki w obsadzie ze świeczką szukać. Film jest szalenie niepoważny, a przy tym ogląda się go z przyjemnością. Sporo dobrego klimatu wzbogaconego świetnymi zdjęciami i muzyką. 8/10

ocenił(a) film na 6
navi69ator

niestety nie zgadzam się z tobą, tę czesc oceniam na 6/10, pierwszej dałem 8/10

ocenił(a) film na 8
xardas1396

Nie ty jeden.. Ale jednego pojąć nie jestem w stanie. Jak możecie wychwalać 'jedynkę' pod niebiosa, jednocześnie mieszając 'dwójkę' z błotem za kicz, głupotę, brak realizmu (?), itp. A to 'Desperado' był pod tym względem jakiś inny? Bardziej realistyczny? Nie sądzę.

ocenił(a) film na 3
navi69ator

poniewaz w jedynce byl klimat.czego juz w 2-ce zabraklo.plus iglecias jako pedalkowaty pomocnik.
jedynka moze nie miala takiej 'swietnej' obsady (pewnie masz tu na mysli deppa..) ale miala swietny joke tarantino,switenego barmana w ogole buczo i cala ta fabula byla bardziej spojna.

xardas1396

2 lepsza w pierwszej przez poł filmu idzie facet z gitarą a w drugiej połowie jest akcja.w 2 częściakcja jest od początku

ocenił(a) film na 6
dawid10809

Ale dwójka mnie w*urwiła tym, że tam zabito Carolinę i córkę El'a

xardas1396

Desperado to nie część pierwsza. Na chwałę Odyna

ocenił(a) film na 8
navi69ator

Taaa.... obejrzałam jako komedię i w takiej roli spodobał mi się.:-)

navi69ator

Tiaaa...Zdecydowanie lepszy od jedynki, podobnie jak "40-latek 20 lat później" jest zdecydowanie lepszy od "40-latka", tego 20 lat wcześniej...A co do "Desperado 2"- film szalenie niepoważny i właśnie dzięki temu tak promienny, słodki i uroczy. Myślę, że geniuszowi Rodrigo właśnie o to chodziło, o taką słodką ironię i mruganie oczkiem. Ale.........Książka pt. "Desperado 2" jest jeszcze słodsza i znakomitsza, i jeszcze bardziej uroczo kiczowata, niż ten cudowny i szalony film...A to wszystko co tu napisano to wredna ironia i Pan Jadowity opuszczając ten cyrk pośpiesznie ściera kałuże jadu jakie po sobie pozostawił :-)))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones