PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32388}

Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2

Once Upon a Time in Mexico
6,2 69 969
ocen
6,2 10 1 69969
4,8 13
ocen krytyków
Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2
powrót do forum filmu Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2

Fakt Depp wypadł najlepiej

użytkownik usunięty

Depp wyglądał najlepiej bez oczu z krwią na twarzy, reszty filmu nie pamiętam

ocenił(a) film na 7

Depp wszędzie jest dobry, tak już ma. Ale Banderas też niczego sobie. Tylko ta Mendes mi tam nie pasowała, może po prostu ogólnie jej nie lubię.

Dokładnie ;) Też najlepiej zapamiętałam ten moment z krwią na twarzy.

Nadine94

czy mógłby mi ktoś napisać jak to się stało,że stracił oczy?albo idę się kąpać,albo ktoś zadzwoni i wracam akurat w takim momencie,że nie bardzo wiem co i jak:)z góry dziękuję.

wezpigulke07

tam ten koleś co mu operację robili stwierdził, że Johnny za dużo widział, więc wzięli taką mini wiertareczkę..

ocenił(a) film na 7

Rola Deppa rzeczywiście genialna :D Najlepszy tekst jak tam jeden koleś się rozłączył przez telefon i depp " naprawdę araz się zdenerwuje" czy coś takiego :D nie no świetne :D

Jak dla mnie to najgorsza rola w karierze Deppa (do tej pory widziałem z nim 17 filmów). Poza tym cały film to nieporozumienie. Trzymał w napięciu niczym stanie w kolejce w spożywczaku.

pred89

"Sceny z udziałem Johnny Deppa zostały nakręcone w 9 dni, ale po ich nakręceniu aktor nie chciał opuścić plan filmowy, więc zasugerował Robertowi Rodriguezowi, że zagra mała rolę, księdza, który rozmawia z Antonio Banderasem w kościele." Teraz już wiem czemu zdecydował się na udział w tak marnej produkcji. Chodziło mu po prostu o wakacje.

ocenił(a) film na 5
pred89

Sam film jak dla mnie taki sobie. Oglądnełam go tylko dla Deppa, on mnie
nie zawiódł... ale nie pamietam o co chodziło, a Banderas... hmmm... mogło
by go tam nie być jak dla mnie... takie Desperado bez Desperado... Depp
jak to Depp zazwyczaj genialny, z byle czego zrobi coś:)

ocenił(a) film na 3
diesilla

*Oglądnełam go tylko dla Deppa* Proponuje dożywotniego bana dla wszystkich fanatyczek Jasia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones