PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32388}

Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2

Once Upon a Time in Mexico
6,2 69 957
ocen
6,2 10 1 69957
4,8 13
ocen krytyków
Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2
powrót do forum filmu Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2

Bo ja się uśmiałam jak Johnny Depp przysolił głową w kawał betonu (aż mu ją odrzuciło do tyłu). A nie mógł go zauważyć z mniej zabawnych powodów...

ocenił(a) film na 7
koa222

Zastrzelić kucharza ;] To było mistrzowskie ;]

wloczykij_6

Ciekawe kto by mu przyrządzał jego ulubione jedzenie gdyby zabił już wszystkich kucharzy ;) A swoją drogą jeszcze fajne były momenty, gdy Depp miał trzy ręki :)

koa222

no go zabił bo był za dobrym kucharzem a chciał utrzymać równowagę xd

wloczykij_6

Ogólnie to Depp nie błyszczał w tym filmie.Po prostu rola była nie dla niego.Ogólnie fabuła niezła ale wykonanie całego filmu to SZMIRA>:<.
Dziwna gra aktorów,mało dialogów i nierealne sceny to trochę nadwyrężyło
Ego tego reżysera.

Radwan

wykoanie to szmira? nieeee...
wykoanie jes takie jak miało być. jest przesadzone i akcji jest aż za dużo, a dailogi są i są genialne miejscami
ok, jedynce to nie doruwnuje ale am swoje mocne strony!

koa222

Dobra również była scena z torreadorem :D

Knuckles

z torreadorem też dobre :) A pamiętacie jak El Mariachi zjechał po schodach na jakiejś desce? Już z tą sceną reżyser mógł się powstrzymać :)

ocenił(a) film na 4
koa222

To było cos w stylu Legolasa z Władcy Pierścieni z II cz.

ocenił(a) film na 8
koa222

To był futerał na gitarę!!!!!! =D
<za krótki>

Knuckles

mi się podobało w tej knajpie jak juz pozabijał wszystkich w tym barmana jak chciał go podnieść i niemógł "pomocy" ta kwestia mnie dobiła

ocenił(a) film na 6
koa222

To nie jest dokładnie moment, ale Depp w filmie nosił świetne koszulki: "I'm with stupid" i "CIA".
Za zwrócenie na nie uwagi dziękuję Vilandrze :*:*:*:*:*

koa222

-wszystkie momenty z 3 rękami były mistrzowskie (Depp)
- koszulki Deppa
-zastrzelić kucharza (Depp)
-torreador (Depp)
-jazda po schodach na futerale od gitary (Banderas)
- "So I guess I have no choice... to kill you all" (czy jakos tak - więc chyba nie mam wyboru...będe musiał zabic ws wsztystkich) (Banderas)
-moment w którym Banderas wyjmuje broń od kolesia lecącego w powietrzu wyrzuconego prze wybuch :) (Banderas)
-obcicięcie palców Maestrowi ;) (Defoe, Rourke)
- skoki z łańcuchami z balkonów (Banderas, Hayek)
- początek filmu - akcja ze strzelającom git. elektryczną i Hayek rzucajaca nożami :) (Banderas, Hayek)
- postać grana przez Danego Trejo (rozbrajało mnie to ze w Desperado 1 grał on zupełnie inną postac i umarł :))
i inne... :)
ogólnie film polecam, nie taka rewelacja jak jedynka ale naprawde warto

koa222

no i jeszcze sceny z Iglesiasem i jego piącym kolegom (akcja z moitaczem ognia i rakietą zdalnie sterowana oraz trening picia/strzelania ) :D

koa222

a mnie rozbawila scena jadki w kosciele i siedzaca babcia ktora w ogole sobie nie przeszkadzala i zmawiala rozaniec kiedy kolo niej kule lataly to bylo super, poza tym 3 rece Deppa jego koszulki i teksty po tym jak juz byl bez oczet xD =)))

ocenił(a) film na 8
koa222

A czemu nikt nie wspomniał o kreatywnym sporcie. Umarłem ze śmiechu przy tej scenie z bykiem

koa222

Mnie sie podobała scena z Enrique - xx pesos za pocałunek z nim, xx pesos za noc z nim hehe:D taką męską dziwkę zagrał, ale i tak uwielbiam go,echh, przyznaję, film oglądałam dla niego - no i tej cudnej piosenki Siente mi amor w wykonaniu Salmy Hayek, na końcu filmu

ocenił(a) film na 6
dina28

A mnie się podobało jak zaczeli grać we trójkę, gdy kazano im coś zagrać na weściu do Prezydenta.

ocenił(a) film na 10
koa222

"jak Johnny Depp przysolił głową w kawał betonu (aż mu ją odrzuciło do tyłu)."
http://www.deppimpact.com/gallery/albums/caps_ouatim/ouatim0469.JPG
odrzuciło, w takim... mocniejszym tego słowa znaczeniu :D

ocenił(a) film na 8
koa222

I jak Johnny założył rękawiczkę na złą rękę :D

ocenił(a) film na 9
koa222

Depp jak zwykle trzyma poziom swojej postaci.

ocenił(a) film na 8
koa222

Ja się tarzałam ze śmiechu, jak Depp założył źle rękawiczkę i za każdym razem, kiedy widziałam Trejo ;p

koa222

zginięcie w 1 części treio i bum !!!!!!! zmartwychwstanie

koa222

ze smiesznych scen nie mówionych jeszcze to ta z tym zabitym barmanem który miał coś schowane pod opaską(nie pamiętam juz co) a jak sands go przeszukiwał,to powiedział,dzięki że nie schowałeś tego w tyłku...chociasz,i zabawił sie potem w proktologa,a potem ciało w rzucił do rzeki,i na końcu rzucił duzy kamień na niego aby poszło ciało na dno xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones