PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32388}

Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2

Once Upon a Time in Mexico
6,2 69 957
ocen
6,2 10 1 69957
4,8 13
ocen krytyków
Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2
powrót do forum filmu Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2

Dlaczego ? Bo gra aktorska Antonio i Johnny'ego była zajebista.
Uwielbiam hiszpańską muzykę i ten cały klimat.
Antonio Banderas wpasował się tam znakomicie...

ocenił(a) film na 6
Papatya

Mi się osobiście mniej podobała część 2 :) Ale każdy ma swój gust :D Głównie wolę pierwszą ze względu na np. Salmę Hayek, a poza tym tak jakoś... Pierwszej części fabuła bardziej mi się podobała xD Ale Antonio i Johnny --> ♥ , muzyka --> ♥ :D
Pozdrawiam ;]

ocenił(a) film na 8
Papatya

Prawda.. klimat filmu dorównuje poprzednim częściom.
Niepowtarzalne i czasami absurdalne filmy Tarantino i Rodrigueza są w ścisłej czołówce współczesnego kina moim zdaniem. :)

ocenił(a) film na 7
Papatya

Trochę przesadziłeś z oceną 10/10 dla takiego filmu to zdecydowanie za wysokie loty, ale ze spokojem mogę wystawić 7/10 tak jak wspomniałeś za doskonałą grę Banderasa i Depp'a oraz klimat i muzykę. Natomiast słabszym elementem filmu były role Leonardi i Iglesias'a, które po prostu mnie śmieszyły ;) Fabuła też nie była za wyrafinowana.

Lafi

po pierwsze to jestem dziewczyną jak widać lolz xD
po drugie, też nie lubiałam ich roli, ale co tam.

ocenił(a) film na 7
Papatya

Przepraszam Cię, ale nie wgłębiałem się w Twój profil, a z wypowiedzi trudno wywnioskować płeć ;D

Lafi

spoko xD

ocenił(a) film na 10
Lafi

Moim zdaniem zabrakło łącznika historii z Desperado i Pewnego razu w Meksyku. Bo tak, mamy jedynke czyli El Mariachi, wytłumaczone jak zwykły grajek został mścicielem, potem mamy Desperado czy część 2 gdzie historia jest kontunuowana i rzeczony Mściciel niczym Punisher chce załatwić kartel narkotykowy, a potem dostajemy Pewnego razu w meksyku które powinno być częścią 4 gdzie mamy podane przedstawione mase postaci które nie wiadomo skąd się wzieły, mamy śmierć Karoliny i dziecka, mamy CIA. Dlatego około roku 1998-2000 powinna wyjść częśc 3 gdzie powinno być urodzenie się dziecka, polowanie na Punishera z gitarą, wyjaśnienie skąd się wziął generał, kompani El Mariachiego i inne postacie które sie pojawiły. No i ta część powinna się kończyć sceną gdzie Karolin ginie. Mam nadzieje że w miare wyraźnie to rozpisałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones