PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32388}

Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2

Once Upon a Time in Mexico
6,2 69 944
oceny
6,2 10 1 69944
4,8 13
ocen krytyków
Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2
powrót do forum filmu Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 3

Jak można było zmaścić tak świetny materiał na 2 część? To przecież istna katastrofa, nawet urok Banderasa i Deppa nic nie pomógł. Scenariusz jest tragiczny... Dno

ocenił(a) film na 4
TKasiek

Taki urok tego reżysera,on, po prostu robi takie kino klasy B lub C, Dla przykładu film Maczeta.
Momentami był dobry,już nie przesadzajmy z tą katastrofą.Są o wiele gorsze filmy.

ocenił(a) film na 3
RAC_79

Chodzi mi tylko o samą kontynuację Desperado. Za duża różnica klas filmu między jedną a drugą częścią jak dla mnie. A co do Maczety to bardzo mi się podobała i Maczeta jest świetna wg mnie. Chodzi mi tu tylko i wyłącznie o Desperado 2 jako o kontynuację świetnej pierwszej części.

TKasiek

Zgadzam się w dużej części, wciąż nie mogę wymazać z pamięci Enrique Iglesiasa i samochodu-bomby na pilota, czy co to tam było... Ale nie wszystkie sceny są do kitu, a Depp i Banderas dają radę, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
TKasiek

W pełni się zgadzam. Jedynka jest kultowa, zawsze chętnie do niej wracam, a przez dwójkę nie mogę przebrnąć. Jak mogli zrobić taki chłam? Taka obsada a scenariusz katastrofa. Te część nigdy nie powinna powstać.

ocenił(a) film na 9
TKasiek

Depp jak zwykle trzyma poziom swojej postaci. Dla mnie Banderasa mogło by nie być w tym filmie.

ocenił(a) film na 5
TKasiek

Dużo racji. Film próbuje naśladować rewelacyjnego poprzednika, dokładając od siebie nieco nowego, ale, z niewiadomych mi przyczyn (ten sam reżyser!), do pięt mu nie dorasta. Niestety zawód sporego kalibru.

TKasiek

Mogli nie uśmiercać w pierwszej części kolegów Gitarzysty tylko zrobić porządną zadyme po czym przenieść ich do 3 części. Nie wiem jacy to byli aktorzy dokładnie jeśli o talent aktorski (wiem, że jeden grał Gitarzyste w pierwszej części tej trylogii) aczkolwiek wypadli bardzo dobrze moim zdaniem.

ocenił(a) film na 4
TKasiek

zgadzam sie.
jak jestem fanem rodrigueza i tarantino tak ten film jest do kitu jak na tego reżysera .

robertowi cos kontunuacje nie ida.

od zmierzchu do switu 2 i 3 tez duzo gorsze niz 1ynka.

el mariachi i desperado super.
grindhousey tez .
sincity to samo.

a to po prostu nie wyszlo.


maczeta podobne kino a duzo lepsze niz desperado 2

ocenił(a) film na 3
xtremesystems

Dokładnie tak, Maczeta to przecież nie jest film dla oklasków na światowych galach, a jest naprawdę ok. Generalnie postać Maczety mi sie bardzo podoba i jego teksty.
Też uważam że jest o niebo lepszy od Desperado 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones